Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座

  • 32 m²

Umístěný ve čtvrti Shinjuku Ward v 25 minutách chůze od Metropolitní vládní budova v Tokiu, 32 m² apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 se může ubytovat až 5 hostů. Ubytování je a poskytuje kompletní kuchyni se vším potřebným pro přípravu jídel.

Pro větší pohodlí jsou k dispozici 1 koupelen.

Apartmán má hlavní umístění, 2 km od centra města Prefektura Tokio. Hosté mohou také navštívit Svatyně Meidži, což je od nemovitosti 10 minut jízdy. Několik restaurací jako Teppan Baby Shinjuku a Goobne Chicken Shin Okubo Honten se nachází 50 metrů od apartmánu Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座. Stanice metra Higashi Shinjuku je dosažitelná za méně než 10 minut chůze, což poskytuje snadný přístup do různých oblastí města Prefektura Tokio.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 Prefektura Tokio
2分钟直达新宿站 位于新大久保商业街3房间超大舒适民宿
Cena pouze pro mobilní zařízení

2分钟直达新宿站 位于新大久保商业街3房间超大舒适民宿

8.6
Vynikající 6 recenzí
62 m od ubytování
USD 390 USD 351
za noc
MEZON DE OAK Shin-Okubo
Cena pouze pro mobilní zařízení

MEZON DE OAK Shin-Okubo

8.4
Velmi dobrý 528 recenzí
130 m od ubytování
USD 224 USD 202
za noc
The Shinokubo Guest House
Cena pouze pro mobilní zařízení

The Shinokubo Guest House

142 m od ubytování
USD 300 USD 270
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    25 km

    Vlaková nádraží

    Shin Okubo Station
    300 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Důležité informace

    Přihlášení: od 16:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 apartmán umístěn?
      Apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 apartmán se nachází v blízkosti Zábavní park VR Zone Šindžuku.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 patří mimo jiné Tokio, Metropolitní vládní budova v Tokiu, Svatyně Meidži.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 apartmán je 178 $.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 patří restaurace Teppan Baby Shinjuku a Goobne Chicken Shin Okubo Honten, které se nacházejí jen asi 8 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán k dispozici internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 32 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Mezinarodni letiste Tokyo Haneda
    25 km

    Vlaková nádraží

    Shin Okubo Station
    300 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Shinjuku Center Area-新大久保站4分-新宿10分-2Room-Loft-Max5P-直达涉谷上野原宿银座 Prefektura Tokio

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít